Paddleboarding

Stand-up-paddle (SUP) je jeden z nejdynamičtěji se rozvíjejících sportů


Proč začít se SUP?


Je to snadné - během krátké chvilky se na hladině udrží i naprostí začátečníci, a to bez rozdílu věku. S našim windsurfovým trenažerem to bude ještě snazší.

Skvělý relax po náročných pracovních dnech - sám nebo s partnerem můžete pozorovat, jak váš plovák rozráží vodní hladinu a padlo se postupně do vody zanořuje a z vody zase vynořuje

Zlepšení kondice - při jízdě se zapojuje rovnoměrně celé tělo (svaly paží, zádové svaly, břišní svaly, nohy). Během několika týdnů si výrazně zlepšíte kondičku i držení těla.

Je to skvělá prevence civilizačních nemocí.

Moderní SUPy jsou nafukovací. Můžete je složit jako např. nafukovací lehátko a bez problému naložit do auta.

Aktivní forma trávení volného času

  • Přestože nemáme moře, v České republice je mnoho krásných míst vhodných pro SUP. Začněte objevovat ČR z vodní hladiny

Jiná dimenze dovolené u moře

  • Skvělá zábava pro děti
  • Chyť svoji vlnu
  • Objevujte krásy okolí, které byste jinak viděli pouze z lodi nebo motorových člunů
  • Objevte svoji pláž, kam nevede žádná cesta - Váš SUP Vás tam doveze.

Moderní SUPy mají možnost upevnění windsurfingové plachty - Když fouká, plachtíte. Když nefouká pádlujete. SUP pak představuje skvělou průpravu pro windsurfing.

SUP na Velkém Košíři


Přestože Velký Košíř není nijak rozlehlá vodní plocha, je to klidné místo ideální pro začátečníky. Mělká voda zvyšuje pocit bezpečí. Mělká voda je rychle teplá. Nebudete se bát zkoušet posouvat své hranice a získávat nové dovednosti.

Nemusíte daleko cestovat. Přijeďte třeba na kole, vyndejte nafouklý SUP z loděnice. Za pár minut jedete a za hodinu můžete být doma. Ideální pro intenzivnější pravidelný trénink.