Pravidla využívání areálu

Veřejnost

Areál se nachází na soukromém pozemku. Oddíl má s majitelem uzavřenou dlouhodobou smlouvu o využití areálu. Přístup veřejnosti není nijak limitován a obyvatelé a návštěvníci Litomyšle toto krásné místo využívají k procházkám nebo zde jen tak relaxují. Areálem prochází naučná stezka. Přesto nás smlouva s majitelem zavazuje dodržovat určitá pravidla.

  • Chci si sem tam zajezdit

Molo a přístup do vody přes oblázkovou pláž v blízkosti mola mohou využívat pouze členové oddílu. O areál se pravidelně staráme, postupně ho svépomocí rozšiřujeme tak, aby zde sportování a odpočinek byly příjemné. Pokud chcete zázemí pravidelněji využívat, staňte se, prosím, členem oddílu. Věříme, že členský příspěvek (třeba pouze sezónní) je pro Vás akceptovatelný a nám umožní areál udržovat a dále rozvíjet.

  • Jsem zde poprvé, chci si to jenom vyzkoušet

Chcete si paddlebording prostě jenom vyzkoušet? Areál lze pro tento účel jednorázově využít za účelem individuálního provozování vodních sportů. Podmínkou je předchozí telefonická domluva. Kontaktujte nás prosím.

  • Skupina nebo firemní akce

Areál lze pronajmout pro konání firemních team buildingových nebo specializovaných kurzů menších skupin.

Areál pravidelně využívá také škola Pireo (www.pireo.info) pro pořádní víkendových kurzů windsurfingu pro začátečníky.

Členové oddílu

Pro vodní sporty je možné využívat pouze část vodní plochy. Vzhledem k cennému hnízdišti ptactva a technologii pro chov ryb nelze zajíždět do chráněných zón 1,2,3 dle obrázku níže.